Фотокалендар на 2015 рік — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Фотокалендар на 2015 рік

Фотокалендар  на 2015 рік

Пропонуємо вашій увазі ексклюзивний фірмовий настінний календар на 2015 рік з мальовничими пейзажами острова Хортиця.

 Сторінка календаря

Календар "Острів Хортиця" стане чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру, і завжди буде радувати око чудовими видами заповідного острова. На кожній сторінці календаря розташовується дуже зручна, велика календарна сітка на місяць із зазначенням порядкового номера місяця, а також невеликі календарні сітки з попереднім і наступним місяцем. Це дозволить вам в будь-який час із зручністю планувати всі ваші справи і події, не плутаючись в датах. Календарна сітка дуже добре читається навіть з великої відстані завдяки вдалій добірці розміру, кольору й накреслення шрифту.

Календарна сітка

Кожен місяць календаря представлений видом одного з численних мальовничих куточків заповідника; при цьому фотографії, розміщені в календарі, зроблені саме в ті місяці, на сторінках яких вони розміщені. Ретельно відібрані ексклюзивні фотографії високої якості дозволять оцінити всю красу і унікальність природного світу острова Хортиця. Кожен місяць вас буде радувати новий краєвид, що передає атмосферу заповідної природи в поточний час року.

Сторінка місяця в календарі

Календар виконаний у форматі А3 на глянцевому крейдованому папері щільністю 200 г / м2, і складається з 13 листів з яскравим високоякісним друком. Листи прошиті і з'єднані між собою двома пружинами, між якими встановлено зручне настінне кріплення, що дозволяє розмістити календар у будь-якому зручному вам місці інтер'єру.

Пружина і настінне кріплення

На сторінках календаря використані наступні фотографії:

Обкладинка - "Крізь туман"
Січень - "Зимові фарби"
Лютий -  "Над крижаною рікою"
Березень - "Барви природи"
Квітень - "Альтанка на Хортиці"
Травень - "Травневий вечір"
Червень - "Милуючись заходом Сонця..."
Липень - "Захід Сонця в плавнях"
Серпень - "Уздовж берега Дніпра"
Вересень - "Балка Генералка"
Жовтень - "Чарівний ранок"
Листопад - "Вечірні промені"
Грудень - "Сніжний вечір"
Остання сторінка (зворотна сторона) - "Вечір у Протолче"

Загальний вигляд всіх сторінок календаря (клікніть для збільшення):

Всі сторінки календаря

Автор всіх фотографій – Олексій Толмачов, всі фото можна подивитися на сайті zphoto.zp.ua, в галереї, присвяченій острову Хортиця.

Позначення дат в календарній сітці

Фотокалендар "Острів Хортиця" на 2015 рік стане чудовим подарунком, прекрасно доповнить будь-який інтер'єр, і буде чудовим помічником на весь 2015 рік. Календар сподобається як жителям нашого міста і любителям Хортиці, так і цінителям краси української природи з інших міст. Привнесіть в свій будинок або на своє робоче місце частинку сакральної атмосфери заповідної природи острова Хортиця!

З питань придбання календаря (у тому числі – в будь-яких тиражах для продажу) звертайтеся безпосередньо до автора, залишивши листа на електронну адресу admin@zphoto.zp.ua.

Поточна вартість календаря при купівлі одного примірника - 179 грн. При покупці від 5 і більше календарів вартість примірника стає нижче, і залежить від тиражу. Календар доступний в трьох мовних варіантах – українською, російською та англійською мовою.

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Справжній "молодший брат" Хортиці – острів Байди, або Мала Хортиця

Цікавий факт

Найвища точка Хортиці знаходиться на території історико-культурного комплексу "Скіфський Стан" – унікального музею під відкритим небом. Висота над рівнем Дніпра тут становить 60 метрів, звідси відкриваються чудові краєвиди на землі Хортиці, панорама Дніпра, правого берега та міста Запоріжжя.

Прокат велосипедів на Хортиці