Прокат велосипедів — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Прокат велосипедів

Прокат велосипедів

Мальовничі стежки, свіже повітря, барвисті пейзажі, степові простори і тінисті лісові доріжки, атмосфера єднання з природою і десятки кілометрів шляху через всі види українських ландшафтів – все це робить Хортицю ідеальним місцем для велосипедних прогулянок. Отримати масу незабутніх вражень від подорожі на велосипеді по заповідному острову Хортиця тепер не складе труднощів! Навіть якщо у вас немає велосипеда, або ви живете занадто далеко від Хортиці, це не стане перешкодою для здійснення мрії! До ваших послуг - прокат велосипедів на острові Хортиця!

Велопрокат на Хортиці

Вибір велосипеда

Представлені тут велосипеди відмінно підходять для поїздок по пересіченій місцевості, мають якісне і сучасне технічне оснащення, що робить кожну велопрогулянку комфортною і приємною. Є велосипеди з дитячими кріслами! Ціни на послуги прокату велосипедів неодмінно порадують всіх любителів активного відпочинку - з понеділка по п'ятницю вартість прокату одного велосипеда складе всього 20 грн на годину, а при замовленні трьох і більше велосипедів - всього 15 грн за велосипед на годину! Якщо ви не хочете думати про обмеження в часі, і кататися скільки душі завгодно, у нас є чудова новина - прокат велосипеда на цілий день (з 10:00 до 20:00) в будь-який день з понеділка по п'ятницю обійдеться всього в 70 грн! У вихідні та святкові дні діє фіксований тариф на прокат - 40 грн на годину за один велосипед, або 150 грн за велосипед на цілий день. Умова прокату – оплата послуги і залог документа (паспорт або водійське посвідчення) + застава 200 грн, або ж застава без документів – 5000 грн за велосипед. По поверненню на точку прокату застава повертається клієнтові.

Прокат велосипедів на Хортиці

Точка прокату працює без вихідних, с 10:00 до 20:00. Приходьте, катайтеся всією сім'єю, запрошуйте друзів – тут завжди будуть вам раді! Бажаємо вам незабутніх подорожей!
Телефонуйте: 095 153 33 67; 063 700 78 28.
Наша група ВКонтакті: http://vk.com/velo_prokat_khortitsa_island

 

Показати цей об'єкт на карті

Фото:

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Велопрокат на острові Хортиця, біля автостоянки музею історії Запорозького козацтва

Цікавий факт

Біля Хортиці перші сліди людини з'явилися близько 15 тисяч років тому

Прокат велосипедів на Хортиці

Корисна інформація

Етнічні флейти myflute.org

Хортиця – чудове місце для єднання з природою, медитації, духовного саморозвитку. Природа острова – ідеальне місце, де можна пограти на флейті – інструменті, що єднає людину та Природу. Оберіть флейту вашої мрії, й візьміть її з собою на природу! Спеціально для любителів острова Хортиця – кращі флейти від запорізького майстра! Заходьте на наш сайт – myflute.org і знайдіть флейту вашої мрії!

Перейти на сайт