Козацьке Коло — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Козацьке Коло

Козацьке Коло

Недалеко від Музею історії запорозького козацтва на Хортиці знаходиться простора галявина, що називається "Козацьким колом". Це місце стало традиційним для проведення різноманітних козацьких урочистостей і заходів, серед яких - Козацька тризна, фестивалі бойових мистецтв, Покрова на Хортиці. Також тут проводяться народні свята. Орієнтир, за яким можна легко знайти галявину - встановлений тут великий хрест. Також на території галявини стоїть образ язичницького бога Перуна, виготовлений місцевим майстром Вадимом Литвиновим, тут же розташовується і лучний тир.

 

Показати цей об'єкт на карті

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Кам`яна закладка яйцевидної форми – частина культового комплексу бронзової епохи (2000 років до н.е.)

Цікавий факт

На острові Хортиця є незвичайний камінь, в якому знаходиться рівний отвір округлої форми. Є припущення, що цей камінь в давнину служив у якості маяка.

Прокат велосипедів на Хортиці