Південний пляж — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Південний пляж

Південний пляж

Затишний піщаний пляж, розташований на кордоні степу і плавнів, біля профілакторію Інженерної академії – один з найчистіших пляжів на Хортиці. Прогулюючись уздовж західного берега Хортиці у бік плавнів, наприкінці прибережної стежки ви зустрінете цей невеликий піщаний пляж. Це місце можна назвати одним з найкращих для літнього купання на острові Хортиця - звідси відкривається вид на Старий Дніпро, вдалині видно чудовий міст Преображенського. Вода тут чистіше, ніж зазвичай, сам пляж відокремлений і дуже затишний. Чисте повітря плавнів, які знаходиться вже в лічених метрах звідси, приємна прохолода дніпровських вод, спів птахів і панорама річки – що може бути краще в теплий літній день? А ще це місце примітне тим, що звідси добре дивитися на захід сонця - воно заходить за протилежний берег, світло вечірніх сутінків плавно опускається на річку, а вдалині видно вогні вечірнього міста і мосту.

 

Показати цей об'єкт на карті

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Одна із найвищих скель острова Хортиця, що розташована на захід від Арочного мосту

Цікавий факт

Відчути всю міць дніпровських вод, що вдаряються об гранітні пороги, можна, побувавши під Совутиною скелею, в місці, де плоскі скелі впритул підходять до річки. Вечорами і під час скидання води тут можна спостерігати за бурхливими потоками і слухати шум Дніпра.

Прокат велосипедів на Хортиці