На Хортиці відсвяткували Купало: фоторепортаж — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

На Хортиці відсвяткували Купало: фоторепортаж

На Хортиці відсвяткували Купало: фоторепортаж

У суботу, 25 червня, на острові Хортиця на туристичному пляжі традиційно відзначили язичницьке свято - ніч на Івана Купала. Основна програма заходу почалася близько 19:00, в самому серці Турпляжу провели багато традиційних обрядів, пов'язаних з цим святом. Завдяки гарній погоді та тривалим вихідним у святкуванні взяли участь дуже багато бажаючих.

На заході побував фотокореспондент сайту hortica.zp.ua, пропонуємо вашій увазі репортаж з вечірньої частини свята. Пізніше, вже вночі, святкування продовжилося, і тривало до самого ранку, закінчившись зустріччю світанку і нового дня.

Фото: Олексій Толмачов

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Затишне місце відпочинку в тіні широкої крони вікового дуба

Цікавий факт

У минулому кілька островів, видимих зараз з північного краю Хортиці перед ДніпроГЕСом, були поєднані з Хортицею піщаною косою.

Прокат велосипедів на Хортиці