День Незалежності на Хортиці: програма заходів — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

День Незалежності на Хортиці: програма заходів

День Незалежності на Хортиці: програма заходів

24 серпня 2016 року на території історико-культурного комплексу "Запорозька Січ" відбудеться святкування 25-річчя незалежності України.

У програмі свята - виступ фольклорних колективів, реконструкція козацького бою, виставка-ярмарок народних майстрів, майстер-класи для дітей та дорослих. Початок заходів - о 10:00. Крім того, на території "Козацького кола" (біля автостоянки Музею козацтва) з 10:00 до 19:00 пройде фестиваль "Острів Злагоди" з ярмарком майстрів традиційного і сучасного мистецтва, майстер-класами, виступами народних музичних колективів, хороводами та іграми.

Вхід на територію історико-культурного комплексу "Запорізька Січ", як і в інші дні, буде коштувати 18 грн.

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Мальовнича альтанка на високій гранітній скелі на території профілакторію заводу "Запоріжсталь"

Цікавий факт

На острові Хортиця налічується 63 пам'ятки історії та археології

Прокат велосипедів на Хортиці

Корисна інформація

Етнічні флейти myflute.org

Хортиця – чудове місце для єднання з природою, медитації, духовного саморозвитку. Природа острова – ідеальне місце, де можна пограти на флейті – інструменті, що єднає людину та Природу. Оберіть флейту вашої мрії, й візьміть її з собою на природу! Спеціально для любителів острова Хортиця – кращі флейти від запорізького майстра! Заходьте на наш сайт – myflute.org і знайдіть флейту вашої мрії!

Перейти на сайт