День Незалежності на Хортиці: програма заходів — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

День Незалежності на Хортиці: програма заходів

День Незалежності на Хортиці: програма заходів

24 серпня 2016 року на території історико-культурного комплексу "Запорозька Січ" відбудеться святкування 25-річчя незалежності України.

У програмі свята - виступ фольклорних колективів, реконструкція козацького бою, виставка-ярмарок народних майстрів, майстер-класи для дітей та дорослих. Початок заходів - о 10:00. Крім того, на території "Козацького кола" (біля автостоянки Музею козацтва) з 10:00 до 19:00 пройде фестиваль "Острів Злагоди" з ярмарком майстрів традиційного і сучасного мистецтва, майстер-класами, виступами народних музичних колективів, хороводами та іграми.

Вхід на територію історико-культурного комплексу "Запорізька Січ", як і в інші дні, буде коштувати 18 грн.

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Найбільш заповідна частина Хортиці - казкова країна озер, проток і плавневих лісів, справжній храм Природи

Цікавий факт

Здійсніть подорож в минуле, скориставшись інтерактивною сторінкою аерофотознімків острова Хортиця 1941, 1944 і 1965 років, прив'язаними до сучасної місцевості! Ці знімки дозволять порівняти стан острова Хортиця в різні роки ХХ століття, і наочно спостерігати зміни, які відбулися на Хортиці за цей період.

Прокат велосипедів на Хортиці

Корисна інформація

Етнічні флейти myflute.org

Хортиця – чудове місце для єднання з природою, медитації, духовного саморозвитку. Природа острова – ідеальне місце, де можна пограти на флейті – інструменті, що єднає людину та Природу. Оберіть флейту вашої мрії, й візьміть її з собою на природу! Спеціально для любителів острова Хортиця – кращі флейти від запорізького майстра! Заходьте на наш сайт – myflute.org і знайдіть флейту вашої мрії!

Перейти на сайт