На Хортиці покажуть кіно просто неба — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

На Хортиці покажуть кіно просто неба

На Хортиці покажуть кіно просто неба

26-28 серпня на острові Хортиця пройде перший фестиваль документального кіно Lampa.doc. Про це повідомляють організатори заходу.

У програмі фестивалю - сучасні авторські українські та польські документальні фільми, зняті за останні три роки. Основна мета фільмів - розвінчати міфи про радянську пропаганду, і показати, що документальне кіно може бути дуже різним і цікавим.

Фестиваль вже відбувся в двох містах України - в Луцьку в замку Любарта, і в Умані на території історико-культрного заповідника "Стара Умань". Третім на черзі стало Запоріжжя, тут фестиваль пройде на території Національного заповідника "Хортиця", на оглядовому майданчику Музею історії запорозького козацтва. У дні проведення фестивалю сюди курсуватиме автобус від зупинки "пр. Металургів", а по закінченню перегляду фільмів, о 22:00 - 22:30, він буде забирати бажаючих доїхати до пр. Металургів зі стоянки Музею козацтва. Вартість проїзду - 5 грн.

Початок кінопоказів - о 20:00 26, 27 і 28 серпня (п'ятниця-неділя).

Розклад показів:

26 серпня: «Reve ta stohne on tour» (режисерка - Надія Парфан), «Присмерк» (режисер - Валентин Васянович), «Равлики» (режисер - Гжегож Шчепаняк).
27 серпня: «Суперблок» (режисер - Тереза Чепец), «Сестра Зо» (режисерки - Аліса Коваленко та Любов Дуракова), «Острів» (режисерка - Наталія Красильникова), «Йоанна» (режисерка - Анета Копач)
28 серпня: «Дім» (режисерка - Анна Корж), «Пісня пастуха» (режисер - Вахрам Мхіторян), «Міст» (режисери - Оксана Носач, Олена Москальчук, Дмитро Бурко), «Кінець світу» (режисер - Моніка Павлючук).

Вхід вільний.

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Під час Великої вітчизняної війни для сполучення між берегами була створена тимчасова залізнична гілка

Цікавий факт

Відчути всю міць дніпровських вод, що вдаряються об гранітні пороги, можна, побувавши під Совутиною скелею, в місці, де плоскі скелі впритул підходять до річки. Вечорами і під час скидання води тут можна спостерігати за бурхливими потоками і слухати шум Дніпра.

Прокат велосипедів на Хортиці