На Хортиці покажуть кіно просто неба — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

На Хортиці покажуть кіно просто неба

На Хортиці покажуть кіно просто неба

26-28 серпня на острові Хортиця пройде перший фестиваль документального кіно Lampa.doc. Про це повідомляють організатори заходу.

У програмі фестивалю - сучасні авторські українські та польські документальні фільми, зняті за останні три роки. Основна мета фільмів - розвінчати міфи про радянську пропаганду, і показати, що документальне кіно може бути дуже різним і цікавим.

Фестиваль вже відбувся в двох містах України - в Луцьку в замку Любарта, і в Умані на території історико-культрного заповідника "Стара Умань". Третім на черзі стало Запоріжжя, тут фестиваль пройде на території Національного заповідника "Хортиця", на оглядовому майданчику Музею історії запорозького козацтва. У дні проведення фестивалю сюди курсуватиме автобус від зупинки "пр. Металургів", а по закінченню перегляду фільмів, о 22:00 - 22:30, він буде забирати бажаючих доїхати до пр. Металургів зі стоянки Музею козацтва. Вартість проїзду - 5 грн.

Початок кінопоказів - о 20:00 26, 27 і 28 серпня (п'ятниця-неділя).

Розклад показів:

26 серпня: «Reve ta stohne on tour» (режисерка - Надія Парфан), «Присмерк» (режисер - Валентин Васянович), «Равлики» (режисер - Гжегож Шчепаняк).
27 серпня: «Суперблок» (режисер - Тереза Чепец), «Сестра Зо» (режисерки - Аліса Коваленко та Любов Дуракова), «Острів» (режисерка - Наталія Красильникова), «Йоанна» (режисерка - Анета Копач)
28 серпня: «Дім» (режисерка - Анна Корж), «Пісня пастуха» (режисер - Вахрам Мхіторян), «Міст» (режисери - Оксана Носач, Олена Москальчук, Дмитро Бурко), «Кінець світу» (режисер - Моніка Павлючук).

Вхід вільний.

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Красивий залізобетонний міст, що з'єднує острів Хортиця з Хортицьким районом Запоріжжя

Цікавий факт

На острові Хортиця налічується 63 пам'ятки історії та археології

Прокат велосипедів на Хортиці