Запрошуємо на фестиваль Покрова на Хортиці - 2016 — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Запрошуємо на фестиваль Покрова на Хортиці - 2016

Запрошуємо на фестиваль Покрова на Хортиці - 2016

У п'ятницю, 14 жовтня, на острові Хортиця відбудеться святковий фестиваль "Покрова на Хортиці - 2016". У цей день ми будемо відзначати відразу кілька свят - День захисника України, День українського козацтва, День визволення Запоріжжя, День заснування Української повстанської армії та День Покрови Пресвятої Богородиці.

На честь свята на Хортиці планується ряд цікавих заходів, на які запрошуються всі бажаючі. В рамках VIIго Всеукраїнського козацького фестивалю "Покрова на Хортиці" на території історико-культурного комплексу "Запорозька Січ" та на прилеглих територіях заплановані такі події: ярмарок майстрів народного мистецтва, виступ Січових козаків (за окрему плату), спектакль театру ляльок, театралізоване дійство та ландшафтні виставки, працюватиме дитячий майстерня та студія аквагриму, на сцені виступлять фольклорні пісенні колективи, а також пройде молебен в січовій церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Більш детальна программма заходів буде уточнена ближче до дати проведення фестивалю.

Нагадуємо, що 14 жовтня - офіційний вихідний, і запрошуємо провести цей день на Хортиці! Будемо раді бачити Вас!

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Нові мостові переходи, будівництво яких було розпочато в 2004 році і не закінчено до теперішнього часу

Цікавий факт

Довжина шляху навколо всієї Хортиці по колу берегової лінії – близько 27 кілометрів. Щоб обійти весь острів по берегу пішки, знадобиться йти без зупинок близько 6 годин в середньому темпі.

Прокат велосипедів на Хортиці