Запрошуємо на фестиваль Покрова на Хортиці - 2016 — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Запрошуємо на фестиваль Покрова на Хортиці - 2016

Запрошуємо на фестиваль Покрова на Хортиці - 2016

У п'ятницю, 14 жовтня, на острові Хортиця відбудеться святковий фестиваль "Покрова на Хортиці - 2016". У цей день ми будемо відзначати відразу кілька свят - День захисника України, День українського козацтва, День визволення Запоріжжя, День заснування Української повстанської армії та День Покрови Пресвятої Богородиці.

На честь свята на Хортиці планується ряд цікавих заходів, на які запрошуються всі бажаючі. В рамках VIIго Всеукраїнського козацького фестивалю "Покрова на Хортиці" на території історико-культурного комплексу "Запорозька Січ" та на прилеглих територіях заплановані такі події: ярмарок майстрів народного мистецтва, виступ Січових козаків (за окрему плату), спектакль театру ляльок, театралізоване дійство та ландшафтні виставки, працюватиме дитячий майстерня та студія аквагриму, на сцені виступлять фольклорні пісенні колективи, а також пройде молебен в січовій церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Більш детальна программма заходів буде уточнена ближче до дати проведення фестивалю.

Нагадуємо, що 14 жовтня - офіційний вихідний, і запрошуємо провести цей день на Хортиці! Будемо раді бачити Вас!

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Мальовнича прохолодна балка, що спускається до Старого Дніпра на західному узбережжі Хортиці

Цікавий факт

Відчути всю міць дніпровських вод, що вдаряються об гранітні пороги, можна, побувавши під Совутиною скелею, в місці, де плоскі скелі впритул підходять до річки. Вечорами і під час скидання води тут можна спостерігати за бурхливими потоками і слухати шум Дніпра.

Прокат велосипедів на Хортиці

Корисна інформація

Етнічні флейти myflute.org

Хортиця – чудове місце для єднання з природою, медитації, духовного саморозвитку. Природа острова – ідеальне місце, де можна пограти на флейті – інструменті, що єднає людину та Природу. Оберіть флейту вашої мрії, й візьміть її з собою на природу! Спеціально для любителів острова Хортиця – кращі флейти від запорізького майстра! Заходьте на наш сайт – myflute.org і знайдіть флейту вашої мрії!

Перейти на сайт