Суботник на Хортиці 30 березня — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Суботник на Хортиці 30 березня

У неділю, 30 березня, відбулась акція з прибирання території острова Хортиця. На суботнику зібралось близько 230 осіб, прибрано територію площею більше ніж 110 гектар. Північно-західна частина острова відтепер чиста! Намагатимемось зберегти це якнайдовше!

На суботнику були присутні як звичайні мешканці міста, так і співробітники Національного заповідника "Хортиця" – Максим Анатолійович Остапенко, Роман Васильович Головаха, Сергій Козодавов, Віктор Матросенко. Також на заході були присутні "Жіноча сотня" й зокрема Віолетта Бородіна, учасники Запорізької обласної молодіжної ради та особисто Артур Нікітенко, волонтери з турпляжу, матусі з дітками, йоги, велосипедисти, студенти, музиканти, вегани, зоозахисники, пенсіонери з молодою душею й всі-всі-всі! ВДЯЧНІ Вам!

Нагадую, що сміття посортували, частина його вже вивезена за межі заповідника, частина завтра буде завантажена в іншу машину. Ми не тільки допомогли острову, але й дали шанс нашим дітям дихати чистим повітрям і насолоджуватись природою, сумістивши приємне з корисним.

Плануватимуться і наступні суботники, запрошуються всі бажаючі!

Олеся Кулик, організатор суботника.

Телефон для зв'язку: 063 793 38 55.

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Масивна гранітна скеля над береговою смугою острову Хортиця з мальовничим видом на Дніпро

Цікавий факт

З 1944 по 1952 рік у південній частині Хортиці проходила тимчасова залізнична магістраль, яка пов'язала через острів Хортиця правий і лівий берег Запоріжжя на час відновлення основних мостів після війни. Насип від цієї залізниці збереглася на Хортиці до наших днів.