Засніжена Запорозька Січ вночі — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Засніжена Запорозька Січ вночі

Засніжена Запорозька Січ вночі

Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ" на острові Хортиця - одне з найпопулярніших місць, що відвідуються гостями заповідника, туристична перлина нашого міста, яка повноправно стала одним з головних символів Запорізького краю. Це маленьке містечко, в якому щодня протікає своє життя, приваблює туристів зі всіх куточків не лише нашої країни, але і зі всього світу. Тут можна відчути себе в самому центрі козацької епохи, поринути в атмосферу тих часів, відчувши дух козацтва.

Окрім цікавих експозицій, багатьох приваблює сюди і красивий зовнішній вигляд самого комплексу. Не так давно на Січі з’явилась чудова нічна ілюмінація, що гармонійно доповнила зовнішній вигляд історико-культурного комплексу. Виконана в національних синьо-жовтих тонах, особливо гарно нічна ілюмінація виглядає взимку, коли Січ укрита снігом. Сьогодні нам вдалося побувати усередині комплексу вже після закриття, коли і включається барвиста ілюмінація. Тепер кожен зможе побачити зимову Січ, що підсвічується, зсередини, на наших ексклюзивних фотографіях.

Висловлюємо величезну подяку адміністрації і співробітникам заповідника за надану можливість фотографування на території комплексу у вечірній час.

Підсвітка Запорозької Січі

Зимова Січ

Зимова Січ

Січ вночі

Підсвітка Запорозької Січі

Нічна Січ взимку

Зимова Січ на Хортиці

Запорозька Січ всередині

Зимова Січ на Хортиці

Січ на острові Хортиця

Січ на Хортиці

Запорозька Січ вночі

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Земляний пагорб біля музею, на якому встановлений найвищий флагшток в Україні

Цікавий факт

Перші кургани на Хортиці почали зводити задовго до появи найдавнішої з Єгипетських пірамід – в IV тисячолітті до нашої ери. Для порівняння, дата побудови найдавнішої єгипетської піраміди фараона Джосера - близько 2770 року до нашої ери.