Фотокалендар на 2015 рік — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Фотокалендар на 2015 рік

Фотокалендар  на 2015 рік

Пропонуємо вашій увазі ексклюзивний фірмовий настінний календар на 2015 рік з мальовничими пейзажами острова Хортиця.

 Сторінка календаря

Календар "Острів Хортиця" стане чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру, і завжди буде радувати око чудовими видами заповідного острова. На кожній сторінці календаря розташовується дуже зручна, велика календарна сітка на місяць із зазначенням порядкового номера місяця, а також невеликі календарні сітки з попереднім і наступним місяцем. Це дозволить вам в будь-який час із зручністю планувати всі ваші справи і події, не плутаючись в датах. Календарна сітка дуже добре читається навіть з великої відстані завдяки вдалій добірці розміру, кольору й накреслення шрифту.

Календарна сітка

Кожен місяць календаря представлений видом одного з численних мальовничих куточків заповідника; при цьому фотографії, розміщені в календарі, зроблені саме в ті місяці, на сторінках яких вони розміщені. Ретельно відібрані ексклюзивні фотографії високої якості дозволять оцінити всю красу і унікальність природного світу острова Хортиця. Кожен місяць вас буде радувати новий краєвид, що передає атмосферу заповідної природи в поточний час року.

Сторінка місяця в календарі

Календар виконаний у форматі А3 на глянцевому крейдованому папері щільністю 200 г / м2, і складається з 13 листів з яскравим високоякісним друком. Листи прошиті і з'єднані між собою двома пружинами, між якими встановлено зручне настінне кріплення, що дозволяє розмістити календар у будь-якому зручному вам місці інтер'єру.

Пружина і настінне кріплення

На сторінках календаря використані наступні фотографії:

Обкладинка - "Крізь туман"
Січень - "Зимові фарби"
Лютий -  "Над крижаною рікою"
Березень - "Барви природи"
Квітень - "Альтанка на Хортиці"
Травень - "Травневий вечір"
Червень - "Милуючись заходом Сонця..."
Липень - "Захід Сонця в плавнях"
Серпень - "Уздовж берега Дніпра"
Вересень - "Балка Генералка"
Жовтень - "Чарівний ранок"
Листопад - "Вечірні промені"
Грудень - "Сніжний вечір"
Остання сторінка (зворотна сторона) - "Вечір у Протолче"

Загальний вигляд всіх сторінок календаря (клікніть для збільшення):

Всі сторінки календаря

Автор всіх фотографій – Олексій Толмачов, всі фото можна подивитися на сайті zphoto.zp.ua, в галереї, присвяченій острову Хортиця.

Позначення дат в календарній сітці

Фотокалендар "Острів Хортиця" на 2015 рік стане чудовим подарунком, прекрасно доповнить будь-який інтер'єр, і буде чудовим помічником на весь 2015 рік. Календар сподобається як жителям нашого міста і любителям Хортиці, так і цінителям краси української природи з інших міст. Привнесіть в свій будинок або на своє робоче місце частинку сакральної атмосфери заповідної природи острова Хортиця!

З питань придбання календаря (у тому числі – в будь-яких тиражах для продажу) звертайтеся безпосередньо до автора, залишивши листа на електронну адресу admin@zphoto.zp.ua.

Поточна вартість календаря при купівлі одного примірника - 179 грн. При покупці від 5 і більше календарів вартість примірника стає нижче, і залежить від тиражу. Календар доступний в трьох мовних варіантах – українською, російською та англійською мовою.

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Відомі багатьом запоріжцям високі електроопори, що стоять на Совутиній скелі

Цікавий факт

Балка Ганнівка, в якій збереглася велика кількість вікових дубів, стала першою в історії Російської Імперії (потім – СРСР, зараз – України) пам'яткою природи, заснованою німцями-менонітами ще в середині XIX століття.