Путівник — Національний заповідник "Хортиця"

Карта Хортиці

Карта Хортиці

Інтерактивна карта острова Хортиця, на якій відзначені цікаві туристичні об'єкти, дороги, об'єкти інфраструктури заповідника, природні та історичні пам'ятки, об'єкти сервісу, оздоровчі заклади, місця відпочинку, елементи природних ландшафтів та інші цікаві для відвідування об'єкти острова Хортиця. Численні об'єкти на мапі мають детальний опис у розділах Путівника Хортицею – ви можете перейти до інформаційних розділів про об'єкти прямо з карти, що допомагає зручніше планувати маршрут відвідування.

Відкрити карту

Центральна частина

Центральна частина Хортиці

Розташовується між головною автомагістраллю, що з'єднує мости Преображенського, й плавневою частиною острова. Цей сегмент острова є височиною, покритою степом. Основні види ландшафтів тут – справжній степ, що в основному знаходиться вздовж берега річки; байрачні ліси в балках і ярах, що врізаються в степ, і садово-польові штучні ландшафти в центрі цієї частини Хортиці.

Детальніше

Північна частина

Північна частина Хортиці

Північна частина Хортиці – найбільш популярна серед відвідувачів заповідника. Тут зосереджено безліч цікавих туристичних об'єктів, що знаходяться поряд із мальовничими природними ландшафтами.

Детальніше

Південна частина

Південна частина Хортиці

Найзаповідніша частина Хортиці. Більшу її частину займають луки й плавневі ліси, а також численні озера, протоки й затоки. Тут мешкає найбільша кількість птахів, звірів і комах острова Хортиця.

Детальніше

Гід по Хортиці у вас в кишені

Мобільний додаток

  • Працює будь-де без доступу до мережі!
  • Ілюстровані розповіді про понад 150 цікавих місць, пам’яток історії та природи
  • Пішохідні, велосипедні та автомобільні маршрути між будь-якими точками
  • Навігація, пошук та всі об’єкти інфраструктури

Завантажити з Google Play