
Язичницьке дерев'яне святилище, розташоване на північному схилі балки Велика Молодняга. Сучасне святилище має форму корабля. Розташування дерев'яних фігур богів, згідно пантеону князя Володимира в "Повісті минулих літ" наступне. З південного боку розташований Білобог, з північної - Чорнобог; основний Триглав – Перун (по середині), Дажбог (праворуч), Мокоша (ліворуч), перед ними - Собака Симаргл (ніс корабля вказує на схід).
У самому центрі святилища розташована Треба - колона для жертвопринесення, що символізує усічену щоглу корабля - це Стрибог, Бог Вітрів. У західній частині святилища розташована корма – Хорс у вигляді прямокутної споруди з колод з образами вовків з чотирьох сторін, далі за ним – місце для кормового. На західному вході на святилище розташований Ключник з щілиною для сокири-ключа, і Цур-охоронець з мечем.
Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій
Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.
Красивий залізобетонний міст, що з'єднує острів Хортиця з Хортицьким районом Запоріжжя
Відчути всю міць дніпровських вод, що вдаряються об гранітні пороги, можна, побувавши під Совутиною скелею, в місці, де плоскі скелі впритул підходять до річки. Вечорами і під час скидання води тут можна спостерігати за бурхливими потоками і слухати шум Дніпра.