Виступ Січових козаків — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Виступ Січових козаків

Виступ Січових козаків

Хортиця - серце української культури, де народжувалася багата історія наших славних предків. І де, як не на Хортиці, згадати про одну з найяскравіших, важливих і пам'ятних сторінок української історії - запорозьке козацтво? Ми запрошуємо вас здійснити подорож у світ унікальної, самобутньої культури запорозьких козаків, і стати свідками справжніх козацьких баталій під відкритим небом, серед мальовничої природи заповідної Хортиці.

Козак на коні

На виступах Січових козаків ви дізнаєтеся багато цікавого про відважних воїнів, які захищали свою рідну землю - про легендарних запорозьких козаків. Тут ви побачите унікальну козацьку зброю, історія якої налічує сотні років, дізнаєтеся про призначення елементів екіпіровки і озброєння, які використовують козаки в бою, і побачите їх застосування на практиці. У вас буде унікальна можливість не тільки наживо побачити всі тонкощі майстерності козацького бою, але й взяти участь в інтерактивних дійствах, і оцінити неймовірні вміння козаків на собі, якщо, звичайно, у вас вистачить сміливості!

Інтерактив з глядачем

Поринувши в атмосферу культури, побуту і традицій запорозьких козаків, ви здійсните справжню подорож у славне минуле наших легендарних предків, і зможете гідно оцінити їх твердий характер, тонке почуття гумору, спритність і неймовірні навички бою. Рукопашні сутички, баталії на шаблях, стрільба з лука верхи на коні - все це і багато іншого чекає на вас протягом більш ніж півгодинного виступу. По закінченню програми у вас буде можливість покататися на коні, постріляти з козацької зброї, і сфотографуватися на пам'ять із запорозькими козаками в одному з найбагатших на історію, культуру та енергетику місць - на прекрасній Хортиці, біля Запорозької Січі.

Театр козацького бою на Хортиці

Виступи проходять в теплу пору року в суботу об 11:00, 13:00 та 15:00, у неділю - об 11:00 та 13:00, на майданчику нижче історико-культурного комплексу "Запорозька Січ".

Виступ за попереднім записом!

Вартість відвідування виступу:

100 грн - дорослі
60 грн - діти шкільного віку, пенсіонери та студенти
Діти дошкільного віку - безкоштовно.

Також можлива організація виступів на замовлення, подробиці ви можете дізнатися за телефонами 098 070 40 10, .

 

Показати цей об'єкт на карті

Фото:

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Високий металевий арочниий міст, що з'єндує острів Хортиця з правим берегом

Цікавий факт

На острові Хортиця знаходиться близько 5 діючих джерел, і десятки ключів і струмків з прохолодною підземною водою. Влітку ця подарована природою хортицьких земель вода рятує мандрівників від спеки.