На Хортиці пройшла акція з годування птахів (ФОТОРЕПОРТАЖ) — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

На Хортиці пройшла акція з годування птахів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На Хортиці пройшла акція з годування птахів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 3 січня, на Хортиці відбулася перша в цьому році акція з годування диких птахів заповідника. В акції взяли участь більше 10 осіб, кожен приніс з собою багато різних смачних подарунків для пернатих жителів острова - різні крупи, сире насіння, просо, гарбуз, моркву.

Всього в ході акції було віддано птахам більше 15 кг корму.

Крім годування, під час прогулянки довжиною більше 6 кілометрів учасники виготовили і розвісили на деревах кілька десятків нових годівниць для птахів.

Незважаючи на сильний мороз, всі, хто приєднався до заходу, отримали незабутні враження від захоплюючих дух видів зимової Хортиці, і від зустрічі з птахами в дикій природі.

Всіх учасників чекало приємне спілкування в теплій компанії любителів природи, посиденьки з чаєм серед засніжених лісів Хортиці, і обмін корисним досвідом по допомозі нашим пернатим друзям.

За словами організатора заходу Олесі Кулик, подібні акції проводитимуться регулярно до настання тепла. Інформація про майбутні заходи буде публікуватися в зустрічі ВКонтакті.

Крім того, ми закликаємо всіх під час морозів годувати птахів на Хортиці і самостійно - практично скрізь на своєму шляху ви знайдете годівниці. Для підгодівлі птахів можна використовувати сире насіння соняшника, пшеничну та кукурудзяну крупу, просо (не пшоно!), гарбуз, моркву, насіння льону, сочевицю, рис, та сало для синиць. Також підійде корм для птахів в коробках. Навіть невелика порція корму від кожного з нас допоможе пернатим мешканцям заповідного острова пережити суворі холоди. Приєднуйтесь!

Олексій Толмачов

Кемпінг Сагайдачний

RocknRope: роупджампінг, скелелазання, естремальні експедиції

Теплоходные экскурсии и аренда теплохода в Запорожье от компании Речной Трамвайчик

Куди піти

Одне з найвідоміших і найпопулярніших місць відпочинку на острові Хортиця – туристичний пляж

Цікавий факт

На острові Хортиця на высокому пагорбі біля музею козацтва встановлено найвищий флагшток в Україні. Його висота – 35 метрів, а площа прапора – 50 квадратних метрів.